Hasta Görüşleri

Ameliyat sonrası yaşamımda değişimler şöyle oldu. Yemek borusunda biriken sıvılar artık gelmiyor. Geğirmelerim geçti. Yanmam yok. Yemek yerken hızlı yediğimde ilk günlerde zorlandım ama şimdi rahatladı. Ekiden çok yerdim şimdi daha çabuk doyuyorum o yüzden daha az yiyorum bundan da çok memnunum.
58, İstanbul
Süleymen Lafçı
Ameliyattan önce şiddetli mide ağrısı, yanması ve kusmalar vardı. Yemek sonrası öne eğildiğimde ağzıma geliyordu. Ameliyat sonrası bu yakınmalarım tamamen geçti. Barsak gazımda artış olmuştu. Zamanla o da azalıyor. Çok memnunum.
50, İstanbul
Mürvet Şimşek
Geçirdiğim reflü ameliyatından sonra hayata yeniden başlamış gibiyim. Bunu Levent beyin ve ekibinin özverili çalışmaları sağladı. Ameliyat sonrası destekleri bilgilendirmeleri takdire şayandır. Başarılarınızın devamını dilerim.
63, İstanbul
Mine Erbayav
Ameliyat öncesinde yemek borumda şiddetli yanma, öksürük, ses kısıklığı ve midede yanma bulunmaktaydı. 2 ay geçti. Yanmalar ameliyat sonrasında ki hafta yok oldu. Ses kısıklığı ve öksürük daha yavaş iyileşti ama artık çok azaldı. Sanırım yakında onlardan da tamamen kurtulacağım. Teşekkürler.
48, İstanbul
Rüya Gülmez
Daha önce çok rahatsızdım. Su içerken bile takılıyor gibiydi. Yemeklerden sonra yanma oluyordu.Şişkinlik, acı su, hele sırt ağrısı çok oluyordu. Günlük yaşam kalitem çok azalmıştı. Levent beye ameliyat için geldim.Ameliyattan sonra ağrılarım kayboldu, yaşam kalitem yerine geldi. Çok iyiyim. Az miktarda şişkinlik oluyor ama genelde çok iyiyim. Çok çektim ama şimdi çok iyi oldum. Çok teşekkürler Levent hoca,ellerine sağlık. Sizleri başımızdan eksik etmesin.
56, Kırklareli
Şengül Karakuş
Ameliyat öncesi midemde yanma vardı, ne yersem yiyeyim midem yanıyordu. Ameliyat sonrası yanma tamamen geçti. ilaç kullanmıyorum istediğimi yiyebiliyorum. İyi çiğneyip yavaş yemekle tuvalet düzenimde de iyileşme oldu.
38, İstanbul
Fatih Sütçü
Ameliyattan önce reflü şikayetlerim çoktu. Bazı gıdaları hiç yiyemiyordum. Boğazımda ve yemek borumda çok yanma oluyordu. Devamlı mide ilaçları alıyordum.Geceleri öksürükle uyanıyordum bu da uyku düzenimi çok bozuyordu.Daha sonra araştırıp Levent beyi buldum. Ameliyat sonrası şikayetlerimden hiçbiri kalmadı. Doktoruma binlerce kez teşekkür ediyorum.
75, İstanbul
Jefide Asutay
Levent beyle görüşmeden ve ameliyat olmadan önce birçok hekimle görüştüm ve endoskopi oldum. Her defasında kapakta sorun olduğunu, fıtık olduğunu söylediler ama onarım yapılabileceğini söyleyen olmadı hiç. Yıllarca ilaç kullandım ama yakınmalar sürdü.İlaçların yan etkilerini yaşadım. Ameliyat sonrası artık hiç reflü yaşamıyorum .Üstelik ilaçlardan da kurtuldum.Yemeğimi endişelenmeden yiyorum,mutluyum.
54, İstanbul
Cem Yüce
Bende ameliyattan önce bulantı ve istemsiz kusmalar oluyordu. Özellikle çok yediğimde oluyordu. Hastaneye gittim mide fıtığı görüldü ve ameliyat olmam gerketiği söylendi. Kadıköy Şifa hastanesinde Dr.Levent bey tavsiye edildi ben de ameliyat oldum.2 ay geçti istemsiz kusmalardan kurtuldum.İyi ki Levent beyi tercih etmişim.
54, Kocaeli
Erdem Değirmenci
O kadar ilaç kullanmama rağmen yanmalarım şişkinliğim hep geri geldi.Yıllar içinde öksürük hatta astım eklendi.Ameliyat sonrası yanmalarım hemen geçti.Öksürük haftalar içinde giderek azaldı hatta astım ilaçlarımı bıraktım artık.Levent beye çok güveniyorum tedavim için.
67, Edirne
Ahmet Cemil Doğanay
Ameliyattan önce geceleri sabah kadar öksürmekten yoruluyordum.Oturarak uyuyordum.şimdi uyanmadan sabaha kadar uyuyabiliyorum.Eskisine göre çok iyiyim.İlgilenen herkese doktorum Levent beye çok teşekkür ederim.
62, İstanbul
Zerrin Akkal
Daha önceleri hazımsızlık,çokca geğirme,geceleri göğüste yanma ve ağrı oluyordu.Sporda nefesim sıkışıyordu.Ameliyat sonrası beslenme konusunda daha bilinçliyim.Hiçbir ağrı ve yanmam kalmadı.Ağzımın tadı yerinde artık.Ameliyat öncesi ve sonrası yardımları ve bilgilendirmeleri için Levent beye çok teşekkür ederim.
36, İstanbul
Mustafa Ali Karaca
Ameliyat öncesinde midemde sürekli yanma şikayetim vardı ve yediklerim ağzıma geliyordu.Yemek borusunda midede yanmayı gidermek için her gün ilaç. alıyordum.Ameliyat sonrası yanma nerede ise hiç olmadı.Yediklerim ağzıma gelmiyor.Geçen 2 * 2.5 aylık süreçte yutkunma ve yemek sorunlarım tamamen geçti.Ameliyat sonrası 3. günde işimdeydim.Bu süreçte Levent bey ve hemşireler hep destek oldular.Yaşam kalitemi artırdığı için Levent beye ve tüm hastane çalışanlarına teşekkür ederim.
40, İstanbul
Taner Tunçel
Uzun süre ilaç diyet ve reflü yastığından sonra Levent beye ameliyat oldum.Hiçbir şikayetim kalmadı.Artık daha sağlıklı ve kaliteli bir yaşama başladım.Tedavisi sebebiyle kendisine ve ekibine çok teşekkür ederim.
48, İstanbul
Elvan Yasan
Yıllarca yanma, geri gelme, ekşime nedeni ile doktorlara gittim.İlaç kullandım ama geçmedi.Ameliyattan sonra şikayetlerim neredeyse tamamen yok oldu.Yemeği yavaş yemeyi başarırsam hiç şikayetim olmuyor.Yaşam kalitem çok iyileşti. Teşekkür ederim.
45, İstanbul
Gülcan Arslan
Ameliyat olmadan önce yanma sonrası şiddetli ağrı oluyordu.Birkaç kez acile gitmek zorunda kaldım.İlaçlar bir yere kadar rahatlatıyordu.Sonra Levent beye geldim .Araştırmalar sonucu mide fıtığı ameliyatı yapıldı.Artık yanma ve ağrıdan korkmadan rahatça yemeğimi yiyebiliyorum.
43, İstanbul
Abdullah Akil
Uzun zamandan beri mide problemleri ile yaşıyorum.Birçok doktora gittim,birçok ilaç kullandım ama hep geçici oldu.Artık durumun beni sosyal yaşamdan uzaklaştırmaya başlamıştı.İnternet sitesini dolaşırken Dr.Levent Eminoğlu nun eğitimi,çalıştığı hastaneler yaptığı başarılı ameliyatları görünce içimde bir umut doğdu.Ben de eski sağlığıma kavuşmak istiyordum.Ve sonunda ameliyatımı başarılı bir şekilde Dr.Levent bey gerçekleştirdi.Yemeklerden sonra şişkinlik dışında hiçbir sıkıntım kalmadı.
38, İstanbul
Hakan Ustaoğlu
Midemde şişkinlik gaz ve bulantı oluyordu.Sanki yediğim yemekler sırtıma yapışıyordu.Neredeyse her sabah bulantı hatta kusma başlamıştı.8 yıl ilaç kullanarak bu şekilde idare ettim.Ameliyat olalı 3 ay oldu.Bütün şikayetlerim geçti.Hiçbir sıkıntım yok.2. kez dünyaya gelmiş gibiyim.Doktorum Levent Eminoğlu na ve ekibine teşekkür ediyorum.İyi ki Levent beyi tanımışım ve bu ameliyatı olmuşum.
54, İstanbul
Filiz Sarıtepe
Ameliyattan önce yaşam kalitem çok kötüydü.Uykularım düzensizdi.Her yemekten sonra rahatsız oluyordum,yanma geğirme oluyordu.Ameliyat sonrası bu şikayetlerim geçti.Yemeklerden sonra rahatım,huzurla yemek yiyorum.Bugün Barrett kontrolü için geldim.Ameliyat olalı 6 ay oldu ve yavaş yemeyi öğrenerek 15 kilo verdim.Teşekkür ederim.
47, İstanbul
Ayşegül Barış
Midemde yaşadığım problemlerden ötürü artık günlük hayatımı keyifsiz bir şekilde yaşıyordum.Temmuzda Levent beyle tanıştım.Araştırmalardan sonra reflü ameliyatı kararı verdik ve ameliyat oldum.Tüm süreç bana söylendiği gibi geçti.Aksi bir durum yaşamadım.Şimdi hayat daha güzel. Sevgi ve saygılarımla.
32, İstanbul
Derya İpek
Önceleri midede aşırı yanma ,hazımsızlık,şişkinlik ,sabahları ağızda acı tatla uyanma sürekli mide koruyucu alma ihtiyacı vardı.Uzun yıllardır çektiğim ve bir türlü tedavi edilemeyen ve sonuca ulaşamadığım bu rahatsızlıklarım tamamen ortadan kalktı.Artık huzurla yemek yeyip huzurla uyuyorum.Beslenme ve yemek yeme düzenim daha sağlıklı bir hal aldı.Operasyonumu gerçekleştiren başta Dr.Levent Eminoğlu ve ekibine sonsuz teşekkürler.
25, İstanbul
Serkan Yet
Şifa hastanesine geldiğimde göğüste yanma, hazımsızlık, akşam yediklerimin ağzıma geri gelmesi ,baharat kızartma gibi gıdaların dokunması sorunlarım vardı.Reflümün mide fıtığına bağlı olduğu tespit edildi.Levent beyin yaptığı ameliyat sonrası yukarıdaki yakınmalarımın hepsinin geçtiğini gözlemledim.Levent beye ve ekibine teşekkür ederim.
50, İstanbul
Enver Özöğren
Ameliyat öncesi mide yanması ,boğazda yanma hissi,şişkinlik ,gaz ve hazımsızlık oluyordu.Yıllarca çıkan her asit ilacını verdiler kullandım.Ama bir türlü geçmedi.Ameliyat sonrası memnunum.Yanma hissi hiç kalmadı.Zaman zaman şişkinlik hissi dışında şikayetim yok.İlaçlardan kurtuldum.
48, İstanbul
Nahide Sarışın
Reflü ameliyatı öncesi midede yanma ,ağıza acı su gelmesi,yemeklerin eğildiğimde geri gelmesi ,geceleri yanma gıcık şikayetlerim vardı.Yıllarca çok defa endoskopi yapılarak takip edildi.Yemek borumda Baret gelişti.Mide fıtığı büyüdü ama hiç ameliyat önerilmedi.Levent beyin tetkiki sonrası sorunun ameliyatla çözülebileceğini söyledi.Reflü ameliyatı sonrası bu şikayetlerimin hepsinden kurtuldum.Ameliyat sonrası 2 ayda 10 kilo verdim .Yaşam kalitem çok iyileşti.
60, İstanbul
Serdar Erceiş
Operasyon öncesi şiddetli boğaz ağrısı ,ağıza acı su gelmesi,yediğim yemeklerin ağzıma geri gelmesi gibi şikayetlerim vardı.Yemeklerin ağzıma gelmesi ve acı su gelmesini artık unuttum.Hiç olmadı.Boğazımdaki hassasiyetin geçmesi zaman aldı ama artık çok rahatım.Levent beye ekibine teşekkür ederim.
52, İstanbul
Oğuz Üre
Ameliyat öncesi mide yanması, şişkinlik, yemek yiyememe takılma oluyordu.İlaçla çoğu geçmiyordu ama yanma azalıyordu.Uzun süre ilaçtan sonra internetten Levent beyi buldum.Ameliyat sonrası şikayetlerimin arada şişkinlik dışında hepsi geçti.Yanmam ekşime hiç yok artık.
59, Çorum
Şengül Karakuş
Mide yanması ,aşırı gaz,geğirme ve kusma oluyordu.Boğazımda ayva kalmış gibi yutkunmada zorluk çekme vardı.Ameliyat sonrasında şikayetlerim gaz dışında bitmiştir.Teşekkürlerimi bildirmek isterim.
62, İstanbul
Cemile Şer
Ameliyat öncesi sıklıkla yemek borumda yanma oluyordu.Göğüste sıkışma ve çarpıntı ile 2 kez acile gitmiştim.Dr.Levent beyi arkadaşımın tavsiyesi ile buldum.Tetkikler yapıldı ve şikayetlerimin mide fıtığından kaynaklandığını anladık.Ameliyat öncesi ve sonrası ile bilgilendirmede bulundu .Ameliyatım başarılı geçti.Yaklaşık 2 aydır midemde ,yemek borumda yanma hiç kalmadı.Hızlı yemek yersem başta takılma hissi oluyordu şimdi rahatladı.Barsaklarımda şişkinlik azalıyor.Dr.Levent beye ve ekibine teşekkür ederim.
42, İstanbul
Naciye Pektaş
Ameliyat öncesinde midede yanma, şişkinlik,yediklerimin ağzıma gelmesi gibi sıkıntılarım vardı.Ameliyat sonrasında ilk günden çoğu sorun kayboldu.3. günde işime gittim. Ameliyat sonrasında yaşamış olduğum ve doktorumun da belirtmiş olduğu gaz sorunu ilaçlarla artık geçti diyebilirim. Şu anda gayet sağlıklı bir şekilde hayatıma devam ediyorum.İnsan güzel şeylere çabuk alışıyor,şikayetlerim nasıldı onları bile unuttum.
47, İstanbul
Hakan Polat
Ameliyat öncesi yoğun reflü şikayetim vardı.Yaklaşık 45 derece ile yatmak zorunda kalıyordum.Gündüzleri yemek sonrası ve bir şeye sinirlendiğimde yanma oluyordu.Yaklaşık 15 yıldır giderek arttı.Ameliyat sonrası reflü şikayetlerim bitti.Tamamen düz ve incecik bir yastıkla yatabiliyorum.Daha önce ameliyat olsaymışım diyorum.
38, İstanbul
Zeynep Deniz
Beni en çok mide bulantısı ve kusma hissi rahatsız ediyordu.Ne yesem sanki boğazımda çıkmaya hazırdı.Bu his ameliyat sabahı yok oldu.Ağız kuruluğu ,boğazda tahriş ve ağız kokusu kayboldu.Çok teşekkür ederim.
37, İstanbul
Naz Çoker
Yaklaşık 2-3 aydır özellikle akşamları mide şişkinliği ve göğsüme doğru baskı hissediyordum.Zaman zaman hançer kemiğinin bitiminden sol omzuma doğru bıçak gibi ağrılar geçmekteydi.Bazen nefes almamı engeller hale geliyordu.Levent bey endoskopi ve sonrasında asit ölçümü uyguladı.Çıkan sonuca göre ameliyata karar verildi.Çok rahat geçen ameliyat sonrasında 2 hafta hep yumuşak şeyler yedim iyi çiğnedim.Zaman zaman gaz oldu ama sonra geçti.Şimdi çok iyiyim.Ağrı,baskı,yanma hiçbiri kalmadı.Tüm ekibe ve sayın doktor Levent Eminoğlu na çok teşekkür ederim.
50, İstanbul
Ahmet Ürüşan
Amiliyat öncesi şikayetlerim yangı,bulant,ı kusma,ağızda acılık olurdu.Uzun zaman ilaç kullandım.Levent beyi internette buldum geldim.3 ay geçti.Şimdi istediğimi yerim ve çok rahatım.Teşekkür ederim.
31, Bakü
Kamina Agayeva
Yaklaşık 3 yıldır mide şikayetlerim için ilaç kullanıyordum.Şişkinlik,yanma ve gıcık oluyordu.Daha öncede mide kapağında sorun olduğu söylenmişti ama ameliyata cesaret edememiştim.Ameliyat sonrasında hemen hiç şikayetim yok artık.Levent beye,ekibe çok teşekkür ederim.
39, İstanbul
Ebru Metcan
Ameliyat öncesi yanma,geri kaçma ,şişkinlik,kesik kesik öksürme ,ağız kokusu şikayetleri ile Levent beye geldik.Ameliyattan sonraki hafta geri kaçma ,ağız kokusu ,yanma hemen geçti.Öksürük şikayetim düzenli şekilde azalıyor.Onun da bir süre sonra tamamen geçeceğini söyledi Levent bey.Herşey için çok teşekkür ederim.
40, İstanbul
Sertaç Tezcür
Kronik öksürük iççin araştırma yapılırken reflüden olduğu söylendi ve Levent beye geldim.Endoskopide mide fıtığı saptandı.Ameliyattan 1 ay sonra % 50 - 60 ,2 ay sonrasında neredeyse tamamen kayboldu.Ameliyattan sonra gazda artış olmuştu sonra azaldı.Artık çok rahatladım.Teşekkür ediyorum.
45, İstanbul
Burçin Tezgel
Ameliyat öncesi mide ve göğüse doğru yanma hissi vardı.2 günde bir ilaç almak zorun kalıyordum.Ameliyat sonrası hiçbir şikayetim kalmadı.Özellikle Dr.Levent Eminoğlu na çok teşekkür ediyorum.Ameliyat kararı için geç bile kalmışım,keşke daha önce yapsaymışım.
42, İstanbul
Kenan Vuran
Ameliyat öncesi ağzımdan sıvı geliyordu.Midemde yanma diyaframın şişmesi ile göğsüme baskı oluyordu.Ameliyattan sonra yanmam yok,baskı hissi ortadan kalktı.Geceleri sıvı gelmiyor.Çok az yediğimde doygunluk hissi oluyor.Açlık hissim azaldı o yüzden daha az ama sık besleniyorum.
50, İstanbul
Erdal Demir
Yaklaşık 1 sene öncesinden beri mide şikayetlerim ve rahatsızlığım vardı.Genel olarak yemek yedikten sonra yemeğin geri gelmesi ,mide yanması ve bundan dolayı ses tellerimde hasar ve nodül oluşmuştu. Derdime çare ararken internette Levent beyi bulduk.Hocamız bizimle çok ilgilendi,araştırma yapıldı ve operasyona karar verdik.Reflü ameliyatımı olduktan sonra ilk 15 gün biraz sıkıntılı geçti.Bunları Levent hocamla paylaştım.Tavsiyelerine harfiyen uydum.1 ay sonra çok daha iyi oldum.2. ayda eski rahatsızlıklarımın hiçbiri kalmadı.14 kilo verdim.Çok rahat hissediyorum.Bu vesile ile bana şifa veren Levent Hocam ve ekibine teşekkür ederim.
47, Kocaeli
Ayşegül Barış
Yoğun bir yanma hissine eşlik eden kontrolsüz gaz çıkışı ve gıcık nedeni ile Levent beye geldim.Daha önce endoskopide reflü denmişti.Ameliyat kararını birlikte aldık.Ameliyatın üzerinden 2 ay geçti ve önceki şikayetlerimin hiçbiri kalmadı.
32, İstanbul
H. Armağan Teselli
Ameliyat öncesi yaklaşık 8 yıl yanma şikayetim vardı.Başlangıçta haftada bir ilaç alıyordum.Başka bir özel hastanede endoskopi yapıldı.Reflü ve mide kapağı sorunu olduğu ama bunun bir tedavisi olmadığı ilaç kullanmam gerektiği söylendi.Ve ben 5 yıl hep ilaç kullandım ama son yıllarda yakınmalar ilaca rağmen devam etmeye başladı.Bir arkadaşımın tavsiyesi ile Levent beyi buldum.Ameliyat olalı 7 hafta oldu.Şikayetlerimin % 99 u ortadan kalktı.Doktorumun dikkatli ol iyi çiğne dediği olay gideek azaldı şimdi rahatım.Bunun dışında çok konforluyum istediğimi yiyorum yanmam hiç kalmadı.Doktoruma ve ekibine çok teşekkür ederim.
35, İstanbul
Bekir Aydın
Mide bulantısı ve yanma nedeni ile araştırmalar yapılırken mide fıtığı ve reflü olduğu saptanmıştı.Levent beye geldim ve ameliyat oldum.Hem şikayetlerim geçti hem de çok ilgi alaka gördüm.Levent beyin nezninde herkese çok teşekkür ederim.Sağolsunlar varolsunlar.
56, İstanbul
İbrahim Toprak
Ameliyat sonrası en zorlandığım şey yavaş yemeyi öğrenmek oldu.Ama bu sayede 4 kilo verdim.Bu yüzden ayrıca mutluyum.Önceki mide ağrısı sırta vuran ağrılar geçti.Uykum düzeldi.Daha dinç uyanmaya başladım.
47, İstanbul
H.Serpil Alır
Küçük yaştan itibaren göğsümde oluşan ağrılar .Bu ağrılar son yıllarda giderek arttı.Reflüden dolayı boğazıma acı su gelmesi oluyordu.Ameliyattan sonra bu zamana kadar herhangi bir ağrıyla karşılaşmadım.Ağıza gelen acı ekşi su yakınmam olmadı.
39, İstanbul
Şenol Tekin
Reflü şikayetlerim için yaklaşık 2 yıl ilaç kullandım.Daha sonra mide fıtığım küçük olduğu için Plicator oldum.Önceleri çok iyiydi ama zaman içinde yakınmalar tekrar başlayınca Levent beyle ameliyata karar verdik.Ameliyattan sonraki birkaç hafta hızlı yediğimde takılma hissi korkuttu ama geçti.Yanma hiç yok.Şişkinlik ve öksürük yok denecek kadar azaldı.
34, Ankara
Süleyman Karataş
Ameliyat öncesi göğüs kafesimde gaz ve yanma vardı.Bunun haricinde sürekli gaz ve kaburga altında sıkışma batma oluyordu.Ameliyat sonrası yemek sonrası hıçkırık oldu ama sonra geçti.Şimdi iyi çiğnediğimde sıkıntım kalmadı.Yanma ve gaz ameliyattan sonra tamamen geçti.
33, İstanbul
Serkan Can
Ameliyat öncesi asit kusma midede ekşime gibi problemler vardı.Ameliyattan sonra yanma tamamen geçti.Hızlı yediğimde başlarda takılma hissi oldu şimdi yok oldu.Şişkinlik ve yanmalarım geçti.Asitin tadını unutuyorum.
32, İstanbul
Eda İmal Kazar
Ameliyattan önce yanmalar ve bulantılar,hazımsızlık yaşıyordum.Bu durum daha önceleri ayda birkaç defa iken giderek sıklaştı.Testler sonucunda ameliyata karar verdim.Sonrasında yavaş yemeyi öğrendim, kilo verdim.Yanmalarım yok oldu.
40, İstanbul
Tülin Güney
Ameliyat öncesi yemekten sonra yanma ekşime geğirme çok oluyordu.Operasyon sonrası geçirdiğim tüm şikayetler gitti.Şu an gayet iyi ve rahatım.Teşekkürler sunuyorum.Levent beye sevgi ve selamlar.
28, Moskova
Assel Gökgiray
Ameliyat öncesi yaşadığım sıkıntılar ( göğsümde yanma mide asidinin ağza gelmesi ,ağız kokusu vs. ) tamamen geçti.Kahve gibi ameliyat öncesi yanına yaklaşamadığım şeyleri bile içebilmek çok güzel.Ameliyat ile ilgili hep korkutmuşlardı ama birkaç günlük sıkıntı bu rahatlık hissi yanında hiç önemli değildi.Teşekkür ederim
37, İstanbul
Cem Özütok
Uzun zamandan beri mide ekşimem yanmam ve ağrılarım vardı.Çok defa endoskopi yapıldı ,reflü denildi ve ilaç verildi.Ama kalıcı çözüm olmadı.Daha sonra Levent beyi bir arkadaşımın tavsiyesi ile buldum.Endoskopide mide fıtığı ve Baret olduğu saptandı.Sonrasında ameliyata kararı verdik.Şimdi yakınmalarım hemen hiç kalmadı.Keşke Levent beye daha önce ameliyat olsam belki Barette olmayacaktı.Onun için kontrole devam edeceğiz.
47, ist
Zeynep Kılıç
Ameliyat öncesi mide problemlerimden dolayı çok uykusuz ve kötü geceler geçirdim.Yemek yeme düzenim olmamasından dolayı bu da mide problemlerini etkiliyordu.Ameliyat sonrası hemen sonrasında bile çok rahatladım.Tabii ki verilen öğütlere Levent beyin tarifine bire bir uydum.Artık midemdeki tüm sorunlar geçti,rahat uyuyorum.Yediklerimden zevk alabiliyorum.Doktorumun ve Kadıköy şifanın sayesinde iyileştim.Huzurum yerine geldi.Emeği geçen herkese başta Levent beye çok teşekkür ederim.
52, İstanbul
Volkan Engin
Uzun süredir mide ağrısı ,asit salgısının boğazıma kadar gelmesi ve sırt ağrısı şikayetlerim vardı.Reflü ameliyatından sonra bu şikayetlerim kalmadı.Daha önce bu ameliyatı olup bunlardan daha önce kurtulmayı isterdim.
62, İstanbul
A.Erdenur Baykal
Ameliyat öncesi yakınmalarım midede ağrı ,zaman zaman bulantı,geğirme ,şişkinlikve yediğim şeylerin sanki midemde taşa dönüşüp kalması idi.Ağız içinde sürekli yaralar çıkıyordu.Ameliyat sonrasında şu ana kadar ciddi bir sorun hiç olmadı.İlk dönemde yavaş yemeye alışmam zor oldu ama alışınca hayat boyu yanlış yediğimi anladım.Çok rahatım.
59, İstanbul
Ayten Arslanbuğa
Ağzımdan süreki koku geliyordu.Gıcık öksürüğü oluyor öksürünce de yemek parçaları geliyordu.Gaz sancılarım çok vardı.Bunlar olmasın diye çok az yer olmuştum.Acı su gelmesinden çok rahatsızdım.Ameliyatımdan 3 ay sonra hiçbir yakınma kalmadı.Rahatça yiyorum.Teşekkür ederim.
53, Bursa
Ayşin Nuriçen Orhan
Ameliyat öncesinde göğüs kafesinde hem yanma hem ağrı hissim oluyordu.Uzun süre araştırıldı ama Levent beyin endoskopisine kadar bir neden bulunamadı.Mide fıtığı ve reflü tanısından sonra ameliyat oldum.İlk haftalarda hızlı yemekle takılma hissi sonra yok oldu.Artık hiç yanma ve ağrı hissetmiyorum
47, İstanbul
Ayşegül Tepe
Dr.Levent beye gelmedn önce aşırı derecede rahatsızdım.Su içsem rahatsız olur olmuştum.Acı su geliyordu,yanma oluyordu,sırtım ağrıyordu.Günlük yaşam kalitem düşmüştü.Levent beye geldim.Reflü ameliyatı oldum.Çok şükür yanmalarım ağrılarım tamamen geçti.Yaşam kalitem yerine geldi.Zamanında çok çektim ama şimdi çok iyiyim.Çok teşekkürler Levent hoca,ellerine sağlık Allah sizleri başımızdan eksik etmesin.
56, Elazığ
Şengül Karakuş
Ameliyattan önce midem ağzımda yaşıyordum.Ne yesem ya da yemesem ne içsem midem yanıyor canım acıyordu.Özellikle son aylarda gece yarısı uyanıp kusmalar ve öksürükle uğraşıyordum.korktuğum için uzun süre doktora gitmedim.İlaç kullandım.Daha sonra bir arkadaşımdan Levent beyin methini duydum.Endoskopi ve diğer tetkiklerden sonra ameliyat kararı verdik.Ameliyat beklediğimden çok daha rahat geçti.Omuz ağrısı dışında ağrım olmadı.Ameliyatın koskoca bir zorluğu yok. Yakaşık 3 ay oldu.Keşke daha önce olsaydım bu ameliyatı diyorum.Bu arada ameliyattan sonra verdiğm 7*8 kilo da sağlıklı olmanın yanında bonus oldu.Şimdi çok rahatım,geceleri rahat uyuyorum.Karın bölgemde hiçbir yanma ağrı kalmadı.Yaşam kalitem çok arttı.Gerçekten çok yararlı bir ameliyat.Teşekkürler Levent bey ,teşekkürler Şifa hastanesi.
46, İstanbul
Özlem Tuncer Anar
2013 de sürekli hale gelen kramp tarzında mide ağrıları göğüste ağrı neden ile tetkikler yapılmıştı.Sonuçta mide fıtığı ve reflü tanısı ile laparoskopik ameliyat oldum.1 haftalık bir diyetten sonra yavaş yavaş normal diyetime döndüm.Karın ağrıları ve göğüsteki sıkışma sona erdi.Ameliyat sonrası kontrolde sorunun çözüldüğünü gördük.Tüm süreç için Şifa hastanesi çalışanlarına ve Dr.Levent beye çok teşekkür ederim.
37, İstanbul
Tolga Angıner
Uzun yıllardır yanmalarım,yemeklerden sonra geri gelmeler ve geğirmem vardı.Her doktora gittiğimde değişik bir mide koruyucu verildi ama hiçbiri tedavi olmadı.Dr.Levent beyi buldum ve testler sonucunda ameliyata karar verdik.3 ay oldu ve artık değişik bir hayatım var.Yanma ve geri gelmeden korkmadan istediğimi yiyorum.Geceleri rahat uyuyorum.Ellerinize sağlık ,doktoruma çok teşekkür ederim.
63, İstanbul
Ahmet Mümtaz Ustaoğlu
Ameliyat öncesi asitli ve acılı gıdalarda yanma ve kramp oluyordu.İlaçlarla rahat ettim ama giderek daha fazla ilaç kullanmaktan rahatsızdım.Levent beyin kapalı ameliyatından sonra yanmam kramplar geğirmeler bitti.Ağız kokusu çok azaldı.Diş tedavim bitince onunda biteceğini öğrendim.
29, İstanbul
Burcu Dağüstü
Reflü ameliyatımdan önce ilaç kullanmaktan sıkılmıştım.Ağrım oluyordu.Yanma,boğazda yutma güçlüğü hatta kalp ağrısı oluyordu.Ameliyattan sonra hiçbir şikayetim kalmadı.Daha az yemekle doyuyorum.Kilo verdim bunu içinde mutluyum.
43, İstanbul
Müge Uzun
Ameliyat öncesinde midemde yemeklerden sonra oluşan bir yumruk hissi ve ağız kokusu ile ses kısıklığı vardı.Şimdi yumruk hissi ve sesimle ilgili sorunlar bitti.Ameliyat sonrası ilk hafta hızlı yediğimde takılma hissim vardı.2. ay kontrolümde daha iyiyim.İyi çiğnediğim sürece sıkıntım yok.
34, i
Esra Biz
Levent beye ameliyata gelmeden önce sürekli ilaç kullanır hale gelmiştim.İlaç almadığım zamanlarda boğazda yanma ,solunum yollarında tahribatlar oluyordu.Ameliyatım sonrası ilaç almıyorum artık.Yanmam bitti,öksürük çok azaldı.Onunda bir süre sonra biteceğini söyledi doktorum.Emeğiniz için teşekkür ederim.
36, İstanbul
Arda Salim Kağızman
Ameliyattan önceki mide yanması ekşimesi sorunlarım bitti.Çok rahatladım.Yanma endişesi duymadan istediğim gıdaları tüketebiliyorum.Ameliyat sonrası bir süre şişkinlik oldu ama azalıyor.Yavaş yemek gerçekten daha az yemekle doymayı sağlıyormuş..Onu da öğrendim.
49, İstanbul
Azize Ayşen Topçu
Ameliyattan önce çok az şeyi rahat yiyebiliyordum.Yemeklerden sonra şişkinlikten ekşimeden yaşam kalitem kalmamıştı.Metabolizma doktorum israrla Levent beye gitmemi istedi.Testlerden sonra ameliyata kara verdik.Şu anda çok rahatım.Yemek yiyebiliyorum rahatsız olmuyorum. Doktoruma ve ekibine sonsuz teşekkürler.
47, İstanbul
Nilgün Baykara
Midemde ve yemek brumda yanma ve yediğim şeylerden rahatsızlığım çoktu.Rahatlamak için soda içip sürekli birşeyler atıştırmaktan kilo aldım.Kilom arttıkça reflüm de arttı.Geceleri bazen uyuyamıyor ve dik oturarak sızıyordum.Levent beyi araştırdım ve bir umut ışığı doğdu.İlaca bağlı yaşamamak ve istediğini yiyebilmek mucize gibi geldi.Gerekli araştırmaları yaptık ve sonunda ameliyata karar verdi.Yapılan reflü ve mide fıtığı ameliyatı sonrası artık çok rahatım.Hiçbir mide yanması yemek borusuna kaçan birşey yok. Artık yediğim şeylerden zevk alabiliyorum.Acaba bu yemek beni rahatsız eder mi diye endişe duymuyorum.Reflüsü hayat kalitesini bozan herkese öneriyorum bu ameliyatı. Levent bey bir ameliyatla hayatımı değiştirdi.Ona ve ekibine çok çok teşekkür ederim.
30, İstanbul
Beyhan Akıcı
5 Yıldır reflü şikayetlerim vardı.Sürekli ilaç kullanmak durumundaydım.Son 1 yıldır artık ilaçla bile tam geçmiyordu.Ameliyat öncesi ve sonrası bilgilendirme ve ilgiden son derece memnun kaldım.Başarılı bir şekilde ameliyatımı gerçekleştiren Dr.Levent Eminoğlu na çok teşekkür ediyorum.Reflü şikayeti olanların boşuna zaman kaybetmemesini,tibbin yeni imkanlarına açık olmalarını öneririm.Bunca yıl boş yere ilaç kullanıp bekledim.Ameliyat sonrası az ve iyi çiğneyerek yemek önemli.Dr.Levent Eminoğlu ve Kadıköy Şifa hastanesi personeline çok çok teşekkürler.
55, İstanbul
Necmiye Melikoğlu
Aralık 2013 de olduğum reflü ameliyatımdan sonra yakınmalarımın % 90 ı yok oldu.Beslenme düzenine dikkat ediyorum yavaş yiyorum .Yemek borumdaki yanma tamamen geçti.Ekşi sıvı gelmesi hiç olmuyor.Midemde guruldamalar dışında çok rahatım.Eskiden günde 1 kez tuvalete giderken artık 2 defa gidiyorum.Kilo verdim. Reflü ameliyatlarından sonra yakınmaların devam ettiğini söyledikleri için yıllarca kaçınmıştım.Bu kanıya kesinlikle katılmıyorum.Kendi bireysel deneyimimden çok memnunum.
72, Londra
Mehmet Ali Şimşek
Operasyon öncesinde midemden acı su geliyordu.Bazen yemekleri yutmakta zorlanıyordum.Takılma oluyordu.Bunlar hayat kalitemi de oldukça olumsuz etkilemişti.Operasyondan sonra şikayetlerim ortadan kalktı.Ayrıca Dr.Levent beyin beslenme ile ilgili verdiği bilgiler sayesinde daha düzenli ve dengeli beslenmenin ne demek olduğunu anladım ve hayata geçirebildim. Levent beye ve ekibine çok teşekkür ediyorum.
35, İstanbul
Çiğdem Köroğlu
Ameliyattan önce yemekler çok kaynama ve şişkinlik yapıyordu.Geceleri öksürüğüm ve yediklerimin geri gelmesi beni çok rahatsız ediyordu.Midemden özellikle yemekelerden sonra gaglama oluyordu.Ameliyattan sonra doktorumun tüm dediklerine dikkat ettim.Yavaş ve iyi çiğneyerek yedim.Yanmam hiç yok.Geceleri çok rahat uyuyorum.
68, Bodrum
Mukadder Süzer
Ameliyattan önce yediğim yemeklerin ağzıma geri gelmesi ile oluşan rahatsızlıklar vardı.Levent beyin mide kapağımı onarmasından sonra hiçbirşey geri gelmiyor.Çok yarar gördüm.
29, İstanbul
Gülden Taş
Ameliyattan önce mide yanmalarım ve ağrılarım yüzünden yemek yiyemez hale gelmiştim.Her yemekten sonra hareketsiz oturmam gerekiyordu.Diş fırçalamak benim için işkenceye dönüşmüştü.Yediklerimin zevkini çıkaramadan ağrı ve yanma ile yaşıyordum.Ameliyat olduktan sonra yemek ,içmek ve yanma olmaması müthiş bir duyguydu.Teşekkürler.
31, İstanbul
Aslı Işık Yılmaz
Önceleri gece burnumdan ağzımdan sıvı gelirdi.Yediklerim ağzıma gelirdi.Yanma olurdu ve sürekli geğirme olurdu.Yemek sonrası kalbimde ağırlık olurdu.Ameliyattan sonra barsak gazı dışında hepsinden kurtuldum.Allah razı olsun.
54, Çorlu
Volkan Taşdemir
Ameliyat öncesi çok ciddi yanmalarım ve reflü şikayetlerim oluyordu ve bu hayat kalitemi çok düşürüyordu.Olduğum mide fıtığı ameliyatımdan sonra reflü şikayetlerimden kurtuldum.Tüm süreçte emeği olan herkese ve Doktoruma teşekkür ederim.
32, İstanbul
Nazlı Ceylan Ersöz
Reflü ameliyatımdan sonra geceleri rahat uyumaya başladım.Hem düz yatıp hem hiç öksürmüyorum.Ameliyattan sonraki hafta yutmakta biraz zorluk yaşasam da şimdi hiç yakınmam kalmadı.İyileşmemde emeği geçen başta Levent bey tüm doktorlarıma ve hastane personeline teşekkür ederim.
37, İstanbul
Nurdan Pürselim
Yaklaşık 12 yıldır reflü hastasıydım.İlaç almadığımda sürekli yanma,ekşime acı yaşıyordum.Birçok şeyi yiyip içemiyordum.Şu an istediğim herşeyi çok rahat bir şekilde yiyebiliyorum.Hayat sağlıklı iken çok daha güzel.Yıllarca gittiğim doktorlardan hiçbiri bana reflüden ameliyatla kurtulabileceğimi söylememişti.Bu kadar sıkıntıyı bu kadar sene çekmek boşuna olmuş.Doktorum Levent beye çok teşekkür ediyorum,inşallah daha birçok insanı reflüden kurtarır.
54, Çorum
Soner Toz
İleri reflü yakınmalarım nedeni ile Dr.Levent beye gittim.Endoskopi ve tetkikler sonucunda tüm tedavi olasılıklarını bana anlattı.Ameliyatın en iyi çözüm olacağına karar verdik.Ameliyat öncesı sonrası süreçleri detayları ile konuştuk.Ameliyatta sonra her yemek sonrası olan bulantı ,kusma hissi,ağızdaki acı tat ve yanma tamamı ile yok oldu.Sonrasında ne olacak diye düşünmeden keyifle yemek yiyorum .Ameliyat öncesi 98 kg den şimdi 85 e inmem de ekstrası oldu !
34, İstanbul
Serhat Şinik
Ameliyat öncesi midemde ve göğüste yanma şikayetim çok oluyordu.Şikayetlerim son zamanda çok şiddetlenmişti.Sürekli ilaç almasam günüm çok kötü geçiyordu.Ameliyat sonrasında hiç şikayetim kalmadı.Özellikle Sn.Dr.Levent Eminoğlu na çok teşekkür ediyorum.Ameliyat kararım için geç bile kalmışım keşke daha önce yapsaymışım.
58, İstanbul
Kenan Vuran
Yanma ve ağzıma acı ekşi su gelmesi yakınmam vardı.Ağız kokusu sosyal yaşantımı etkiliyordu.Ameliyattan sonra 8 ay oldu.Hiç şikayetim kalmadı
38, İstanbul
Burcu Çoban
Ameliyat öncesinde şiddetli reflü şikayetlerim vardı.PPİ kullanmadığım sürece göğüs arkamda yanma ve ağrı vardı.Bu durum hayat konforumu çok bozuyor ve zaman zamanda ses kısıklığına yol açıyordu. Ameliyat sonrası bu şikayetlerim tamamen kayboldu.Hemen sonrasında hafif bir şişkinlik yakınmam oluyordu.Ama artık o da geçti.PPİ ilaçları artık hiç kullanma ihtiyacı duymuyorum.
42, İstanbul
Mustafa Cantay Gök
2010 yılında midemdeki ağrı ,şişlik ve gaz ve gece uykumdan ağzıma acı su gelmesi ile başlayan rahatsızlıklarım sonucu endoskopi yapılmaya karar verildi.Uzun araştırmalar sonucu bu konuda fazlası ile deneyimli olan Op.Dr.Levent Eminoğlu na ulaştık.Benimle ve rahatsızlığımla özenle ilgilendi.İlk görüşmede anatomik resimler üzerinde neyin ne olduğunu ve ne yapılması gerektiğini anlattı.Midemde 5 cm büyüklüğünde fıtık ve yemek borumda Barrett yani doku değişimi olduğu tanısı konuldu.Birçok araştırma ve işlem sonrası ameliyat kararı verildi.Laparoskopik fıtık ameliyatı oldum.Ameliyat sırası ve sonrası çok rahat geçti.Uzun sürmeden işime ve aktivitelerime geri döndüm.Sadece dikkat etmem gereken yağlı kızartma ,özellikle kola ve ağır baharatlardan kaçındım.Öğürmemeye dikkat etmeliyim.İyi çiğneyerek ve yavaş yemeye alıştım.Bu süreçte başta sn. hocam Levent Eminoğlu na ,asistanı Funda hanıma,endoskopideki güleryüzlü hemşirelerine ve ilgisi geçen tüm ekibe sonsuz teşekkür ediyorum.
38, İstanbul
Murat Balyemez
Uzun yıllar boyunca hayat kalitemi önemli ölçüde düşüren reflü rahatsızlığım bulunuyordu.Hergün yanma ve öksürük şikayetim oluyordu.Sürekli ilaç kullanmaktan kurtulmak ve hastalığımın daha da ilerlemesini durdurmak için Dr.Levent beye ameliyat olmaya karar verdim.Ameliyattan sonra birkaç gün omuz ağrım oldu.Bir süre şişkinlik oldu.İkinci hafta da hiçbir şikayetim kalmadı.Bugün geçmişte beni çok rahatsız eden şikayetlerimden kurtuldum.Hastalığımın tedavisinde Dr.Levent beyin tecrübesi ve alakasının payı büyük.Dr.Levent bey in nezninde tüm ekibine teşekkür ederim.
34, İstanbul
Volkan Yaşarlar
Ameliyat öncesinde yoğun sırt ağrısı,sürekli şişkinlik,hazımsızlık,yanma ve ekşimeler oluyordu.Uzun süre çeşitli doktorlarımdan aldığım öneriler doğrultusunda ilaçlar kullandım.Levent beyin yaptığı ameliyattan sonra daha çok kısa bir süre geçmiş olmasına rağmen şikayetlerim çok büyük ölçüde yok oldu.Hiç ilaç kullanma ihtiyacım kalmadı.Kendisine mesleğinde gösterdiği hassasiyetten dolayı teşekkür ederim.
54, İstanbul
Haluk Yılmaz
Mide fıtığı ameliyatımdan önce midemde yanma ve ekşime oluyordu.Şişkinlik geğirme oluyordu.Kullandığım asit baskılayıcılar ile rahat ediyordum amam birkaç gün almasam şikayetlerim başlıyordu.Op.Dr.Levent Eminoğlu hocamızın yaptığı ameliyattan sonra bu şikayetlerim ortadan kalktı.Korkmadan yiyorum ve içiyorum.Hocama teşekkür ederim.
39, Gebze
Yalçın Karadeniz
Ameliyat olmaya karar vermeden önce 4 yıldır ilaç kullanıyordum.İlaçlar artık daha az işe yaramaya başlamıştı.Midemde yemek borumda yanma ,şişkinlik sesli geğirme oluyordu.Bazen yemeklerin geri geldiğini hissediyordum.Yemek yedikten sonra hiç rahat olamıyordum.İlaçta artık işe yaramamaya başlayınca endoskopi için doktor Levent beye geldim.Endoskopi sonrası bana mide fıtığı olduğu için geçmeyen reflü olduğunu ve hikayemi dinledikten sonra da kalıcı tedavi için onarım yapmak gerektiğini anlattı. Ameliyat beni korkuttu ve birkaç ay düşündüm.Sonrasında ameliyata karar verdim.Süreç çok başarılı oldu.Hiç ciddi bir sıkıntı yaşamadım.Korktuğumdan daha kısa ve sorunsuz şekilde toparladım.İyi çiğnediğim için yutma zorluğum hiç olmadı.Yanma ve gıdaların geri gelmesi hemen geçti.Midemde hazımsızlık şikayeti kalmadı.Sanırım midem artık daha hızlı boşalıyor ve barsaklarımda daha iyi çalışıyor.Hergün tuvalete çıkmaya başladım.Artık acıktığımı hissediyorum.Hayat kalitem kesinlikle yükseldi.Doktoruma ve emeği geçenlere teşekkürler.
32, İstanbul
Bahar Bektaş Şit
Ameliyat öncesi sürekli ilaç kullanmakta idim.İlaç kullanmama rağmen son zamanlarda birçok yiyecek dokunuyor ve ekşime yanma yapıyordu.Sonunda dayanamayıp ameliyat olmaya karar verdim. Ameliyatımı birkaç yıldır internetten takip ettiğim ve bu ameliyatın Türkiyedeki öncülerinden Levent beye olmaya karar verdimAmeliyatım çok başarılı geçti.Hiçbir sorun yaşamadım.Ameliyattan sonra tüm şikayetlerim yok oldu. Keşke daha önce ameliyat olup yaşam kalitemi daha önce yükseltseydim diyorum.
54, Kocaeli
Halim Arslan
Midemle ilgili yakınmalarım 13-15 senedir vardı.Birçok hastaneye ve doktora gittim.Çok ilaç kullandım.Ama ne yaptıysam yakınmalar artarak geri geldi.En sonunda Levent beyi buldum.Mide kapağım onarıldıktan sonra artık midemi unuttum.Endişelenmeden yemek yiyebiliyorum.Ameliyat öncesinde, ameliyatım esnasında ve sonrasında emeği geçen herkese teşekkür ederim.
32, İSTANBUL
MELİKE AKGÜNLÜ
Ameliyattan önce neredeyse devamlı hale gelmiş yanma ve şişkinlik vardı.Artık ağrı hissetmeye başlamıştım.Açken bile yakınmalar başlamıştı.Hele baharatlı ve yağlı yediğimde çok rahatsız oluyordum.Dr.Levent beyin ameliyatı sonrası ilk zamanlar açlık hissim çok azdı.Yanma hemen yok oldu. Şişkinlik daha yavaş olarak ortadan kalktı.Artık en ufak bir şikayetim kalmadı.Çok rahat yemek yiyebiliyorum.Doktoruma ve tüm ekibine teşekkür ederim.
45, KOCAELİ
ÖZKAN USTA
Daha önceleri midemle ilgili çok sorun yaşıyordum.Asitin yükselmesi ,kusma ,şişkinlik ve geğirme ,midemde kramp hissi göğsüme baskı oluyordu.Uzun süren ilaç denemeleri oldu ama tekrarladı.Ameliyattan sonra yakınmalarım azalarak yok oldu.Yavaş ve iyi çiğnemeyi öğrendim.Şimdi çok çok iyiyim.Yemek yerken içim rahat.Dr.Levent beye ve ekibine çok teşekkür ederim.
38, İstanbul
Deniz Kılınç
Uzun zamandır midem ile ilgili yoğun şikayetler yaşamakta idim.Yanma ,ekşime midemden gelen koku ve şişkinlik yakınmalarım oluyordu.Boludan bir doktor arkadaşım vasıtası ile Levent beyle tanıştım.Kendisi mide ameliyatımı gerçekleştirdi.Bu ameliyatımı Levent beyin yapmış olmasından çok memnunum.Ameliyat öncesi ve sonrasındaki yaklaşımı son derece memnun edici ve güven verici idi.Hem çok iyi bir doktor hem de aynı zamanda çok iyi bir insan.İlk günlerde yaşadığım omuz ağrılarım geçtikten sonra çok rahatım.Hastanenin düzeni temizliği uygulama ve tedavilerin başarısından dolayı teşekkür ederim.İyi ki varsınız .
48, Bolu
Hakan Mutluer
Ameliyat öncesinde boğazımda yanma ,gaz ,sürekli geğirme hissi ve şişkinlik vardı.Boğazımı rahatlatmak için sürekli atıştırmaktan 60 kg olmuştum.Şimdi yanma ve diğer sıkıntılardan kurtuldum.Hiçbir şikayetim kalmadı ve kilo verdim ! Doktoruma çok çok teşekkür ederim.
62, Çorum
Necmiye Ateş
Ameliyatımdan ve hastanenin güleryüzlü personelinden çok memnun kaldım.Doktorum Levent beye ve emeği geçen herkese çok teşekkür ederim.Ameliyattan önce sabahları boğazımdaki acı tat ve gıcık öksürüğünden kurtuldum.Yavaş ve iyi çiğneyerek yemeyi öğrendim.
30, İstanbul
Soner Bayrak
Ameliyat öncesinde midede yanma ve ağrı,kuru öksürük ve bazen yemek sonrası artan nefes darlığı vardı.İlaçları uzun süre kullanmak istemediğimden ameliyata karar verdim.Şimdi yanma öksürük ve reflü yakınmalarım tamamen ortadan kalktı.Teşekkür ederim.
27, İstanbul
Nihan Tudun
Yıllardır süren yanma ekşime ve gıcık öksürüğü yakınmalarım vardı.Çok defa ilaç kullandım ve rahat olduğum zamanlarda oldu ama şikayetler hep tekrar başlıyordu.Gastroskopide mide fıtığı çıkınca ameliyat kararı verdim.Dr.Levent beyin ameliyatı sonrasında bir daha reflü şikayeti yaşamadım.Doktoruma ve emeği geçen herkese teşekkür ederim.
40, İstanbul
Güldem K. Akşahin
Ameliyat olmadan önce geceleri ağız akıntısı ve yanma ile kusma şikayetim beni çok yoruyordu.Endoskopide bunların mide fıtığına bağlı olduğu ortaya çıktı.Şu an itibarı ile çok rahatım.Öğrenci olarak tek başıma yaşadığımdan korkmadan yemek yiyorum.Levent beye ve tüm asistanlarına çok teşekkür ederim.
19, Samsun
Gizem Yıldız
Ameliyat öncesi kusma ,şişkinlik,ağrı ve yanma şikayetlerim vardı.Özellikle biraz yağlı ve fazla yesem kusuyordum.Ameliyatımdan sonra yanma ve kusma tamamen ortadan kalktı.Şişkinliğim çok azaldı.Yediğime dikkat edince olmuyor.Beklediğimden rahat ve kısa bir iyileşme yaşadım.Doktoruma ve ekibine teşekkürler.
32, İstanbul
Senay Ergül
Ameliyat öncesi göğüs ve sırt ağrısı, mide yanması şikayetlerim oluyordu.Uzun süre çeşitli ilaçlar denedim ama şikayetler ilaçları bırakınca geri geldi.Ameliyat sonrası yanma ve ekşime tümü ile bitti.İlaçlardan kurtuldum.Tüm tedavi sürecimde yakından ilgisini esirgemeyen doktoruma ve ekibine çok teşekkür ederim
34, İstanbul
Özlem Yıldırım
Ameliyat öncesinde mideden asit kaçması nedeni ile yemek borusundan boğazıma doğru yanmalar oluyordu.Bazen bu yanmaları genzimde hatta burnumda hissediyordum.Ayrıca midede yanma ekşime ,şişkinlik ve hazımsızlık şikayetlerim vardı.İlaçla biraz rahatlıyordum ama geçmiyordu.İki ay önce Dr.Levent beye başvurdum.Yapılan tetkiklerde mide fıtığı olduğu ve bu yüzden ilaçla geçmediği ortaya çıktı.Hemen karar verip ameliyatımı oldum.Şu an ameliyat öncesi yakınmalarımın hepsinden kurtuldum.Hiç yanmam ekşimem kalmadı. Bu nedenle başta Dr.Levent bey olmak üzere tüm ekibine teşekkür ederim.
33, İstanbul
Zeynep Sermin Ölçer
Karın şişliği ekşime ve sürekli gıcık öksürüğü şikayetlerim için uzun süre ilaç kullandım.Reflüm olduğunu öğrendikten sonra araştırıp Levent beye ulaştım.Ameliyat kararı verdik.Kapalı ameliyatım sonrasında boğazımda hiç yanmam, öksürüğüm kalmadı.Boğazımı ve yanmayı gidermek için sürekli birşeyler atıştırmaktan kilo almıştım.Bu kiloları da verdim.Çok rahatım.
54, Balikesir
Serpil Sağlamer
Çok uzun süredir devam eden yediklerimin komple geri gelmesi ve buna bağlı boğazımdaki tahriş çok rahatsız edici idi.Ameliyattan sonra bu yakınmam tamamen geçti.Yediklerime ve yeme şeklime artık daha dikkat ederek istediğimi yiyorum ve hiç sıkıntı olmuyor. Bu sıkıntımdan beni kurtardığı için Levent beye ve ekibine sonsuz teşekkürler.
37, İstanbul
Nurhan Uluhan
Ameliyattan önce mide bulantısı ve kusma oluyordu.Her sabah aynı şeyi yaşamaya başlamıştım.İlaç ne kadar alsam da yaşam kalitem çok düşüktü.Ameliyat sonrası bir süre şişkinlik hissi dışında hiç soru yaşamadım.Yaşam kalitem çok düzeldi.Ameliyatım için Dr.Levent beye ve ekibine çok teşekkür ederim.
21, Kocaeli
Bekir Yurtseven
31 Ekim de ameliyat olmadan önce midemde yanma ve reflü şikayetim vardı.3 aydır geçmeyen bir öksürük ,ses kısklığı ve yutkunma güçlüğü başlamıştı.Hazımsızlık ve kabızlık çekiyordum.Bütün bunların çok yemekten kaynaklandığını sanıyordum ve sürekli Rennie ve Famodin kullanır olmuştum. Ameliyattan sonra yanma ağrı ve reflü şikayetlerim tamamı ile bitti.Ne yersem yiyeyim midem ne yanıyor ,ne ekşiyor.Reflü o günden bu yana hiç olmadı..Sanki yeni midem oldu . Sanki bu şikayetleri hiç yaşamamış gibiyim.Kabızlık sorunumda bitti.çok düzenli tuvalete çıkıyorum.Çiğnemeyi ve küçük loklamalarla yemeyi öğrendim ve bu alışkanlığın çok yararlı olduğunu görüyorum. Dr.Levent beye ve ekibine sonsuz teşekkürler.
49, İstanbul
Havva Derya Genç
2012 temmuz ayında reflü ve mide fıtığı ameliyatı oldum ve hayatım değişti.Büyük bir fıtığım ve ileri bir reflü sorunum olduğundan asit baskılayıcı almadığım gün olmuyordu.Ameliyatım sonrası hiç ilaç almadım ve hiç şikayetim kalmadı.Şu 6 aydan öyle memnunum ki anlatamam.Yediklerimden tat alıyorum.15 kilo verdim. Dr.Levent beye ve ekibine sonsuz teşekkürler.Bu hastalıktan müzdarip tüm hastalara şiddetle,ameliyat olmalarını ve sağlıklarına kavuşmalarını tavsiye ederim.
34, Adapazarı
Aykut Ener
Ameliyat öncesinde sürekli yanma ekşime nedeni ile yemekelrimi hayat şeklimi çok kısıtlamak zorunda kalıyordum.Uykum bozulmuştu.Gece öksürükle uyanıyordum.Su bile asit yapıyordu.İlaçsız günüm olmuyordu.Ameliyatımdan sonra 1 yıl geçti.Reflüm hiç olmadı.Her istediğimi yiyebiliyorum.Hatta şarap bile içebiliyorum.Dr.Levent beye çok teşekkür ederim.Reflüsü olan herkese öneririm.
54, İstanbul
Dündar Ergünalp
Ameliyat öncesi gece uyuyamama,öksürük,ses kısıklığı,yemek borusunda yanma yatınca yediklerimin geri gelmesi gibi yaşam kalitemi çok düşüren sorunlarım vardı.Bu yakınmalarımın hepsinden kurtuldum.Çok hızlı ve kalitesiz yemek yediğimi farkettim.Yavaş ve çok çiğneyerek yemek yemenin konforuna ulaştım. Doktorum Levent beyin ameliyat sonrası titiz yol haritası ile çok çabuk günlük hayatıma geri döndüm.Teşekkür ederim.
47, Kocaeli
Oya Kocailik
Ameliyattan önce midemden boğazıma yayılan yanma ekşime ve mide ağrısı çok rahatsız ediyordu.Gıcık öksürüğüm artmıştı.İlaç sürekli kullanmaktan yan etkiler başladı.Levent beyin ameliyaıt sonrası tüm sorunlarımdan hatta gıcık öksürüğünden kurtuldum.Elleri dert görmesin
33, İstanbul
Nilgün Okçu
Ameliyat öncesi midede yanma göğüs ve sırtta ağrılar vardı.Boğazımda sık gıcık oluyordu.İlaçtan yarar görüyordum ama bırakınca er geç yine başlıyordu.Ameliyattan sonra yanmalar ve gıcık yok oldu.İlaç kullanmıyorum.Teşekkür ederim.
40, İstanbul
Ömer Faruk Coşkun
Ameliyat öncesinde midemde ve göğüste yanma yakınmam vardı.Daha önce yemek borumda aside bağlı yanıklar saptanmıştı.Dr.Levent beyin ameliyatından sonra yanmam hiç olmuyor.Gastroskopide yemek borumun iyileşmiş olduğu görüldü.Hocama ilgisi içi teşekkür ederim.
37, İstanbul
Yasin Bilgi
Safra kesemde ki sorun araştırılırken reflü sorunumunda mide fıtığından kaynaklandığını öğrenmiştim.Mide fıtığı denilince Levent beye ulaştım.Kapalı ameliyatla her iki sorundan da kurtulmuş oldum.Hazımsızlığım bitti.Yanma ekşime bitti.Levent beye ekibine çok teşekkür ediyorum.
32, İstanbul
Umay Erduman
Ameliyat öncesi yıllardır süren yanma ,yutma güçlüğü ve şişkinlik vardı.Çok kez endoskopi yapıldı.Reflü dendi ama ameliyat hiç telaffuz edilmedi.Yıllarca ilaç kullandım H2 reseptör inhibitörlerinin yan etkilerini de yaşadım.Sonunda kendi araştırmalarım sonucu Dr.Levent beyi buldum.Mide fıtığım kapalı ameliyatla onarıldı.Yanma ve yutma güçlüğü artık hiç yok.Baharatlı gıdalardan rahatsızlık duymuyorum.Ara sıra Meteospasmyl alıyorum. Asit baskılayıcı hiç almıyorum.Şükranlarımı iletiyorum.
57, İstanbul
İsmail H.Günay
Mide sorunum nedeni ile olduğum ameliyat sonrası kullanmak zorunda olduğum ilaçlardan kurtuldum ve sağlığıma kavuştum.Doktorum Levent Eminoğluna yaptığı başarılı operasyondan ötürü teşekkür ederim.Hastanede gördüğüm ilgi ve yakın alaka için teşekkür ederim.
33, İstanbul
Sinan Celep
08.05.2012 kapalı ameliyatım öncesinde reflü şikayetlerim yediklerimin ağzıma geri gelmesi,sürekli gaz,midemde göğsüme çıkan yanmaydı.Ameliyat sonrasında yanma ve geri gelme tamamen bitti.İyi çiğnemem gerekiyor.Takılmalar azalıyor.Şimdi 2. ayda reflü yakınmalarım kalmadı.Teşekkür ederim.
26, İstanbul
Özden Turan
Ameliyattan önce midede yanma,hafif ağrı, ağıza acı su gelmesi gibi şikayetlerim vardı.Ameliyat sonrası şikayetlerimin hiçbiri kalmadı.Tamamen iyileştim.Doktorumu seviyorum.
31, İstanbul
Can Candaş
Ameliyat öncesi yediklerim çok sık bebi rahatsız ediyor ve yanmaya yol açıyordu.Mide asiti reflüsü ses tellerimde polip yaptı.Aynı zamanda bu asit farenjitimi de tetiklediğinden boğazda yanma ve ses kısıklığı ile yutma güçlüğü yapıyordu.Uyurken 2 yastıkla yatmama rağmen asit kaçışı devam etti,tükrüğüm çok koyu oluyordu.Ağız kokusu oluyordu. Ameliyattan sonra hiçbir gıda dokunmuyor.Dilimin normale dönmesi 1 ay sürdü.Çok büyük lokmalara dikkat etmem gerekiyor başka türlü hiç sorun kalmadı.Teşekkürler.
34, İstanbul
Altan Altunbüken
Ameliyattan önce kalp çarpıntısı ,gaz ve sırtımdan yukarı çıkan yanma oluyordu.Şimdi bu yakınmalarımın hepsi geçti.İlk haftada hızlı yersem zor geçiyordu şimdi iyi çiğneyince bu sorunu aştım.Dr. Levent Eminoğluna ,emeği geçen herkese teşekkür ederim.
32, İstanbul
Ayşegül Bircan Önoğlu
Ameliyat öncesinde mide bulantısı halsizlik mide yanması problemlerim vardı.1 yıl boyunca her türlü ilacı ve diyeti yaptım ama geçmedi.Dr.Levent bey ile tanıştıktan sonra tetkikler yapıldı ve mide kapağında sorun saptandı.Ameliyat sonrası çok rahatladım.Az ve sık yediğim sürece gerçekten çok rahatım.Dr.Levent beye, ekibine ve KadıköyŞifa hastanesine teşekkür ederim.
20, Edirne
Bekir Yurtseven
Daha önce yapılan endoskopide Baret ve mide fıtığı denmişti.Uzun zaman ilaç kullandım ve ameliyat önerilmedi ama hastalıkta geçmedi.Sonunda Levent beye ulaştım.Ameliyatımı olduktan sonra çok rahatım.Yanma geri gelme gıcık öksürüğü tamamen bitti.Bugün yapılan kontrolde de baretin gerilediğini gördük.Herşey için çok teşekkür ederim.
48, Eskişehir
Murat Erorta
Ameliyat öncesi devamlı şişkinlik ,gece uykudan uyandıran yanma ,devamlı geğirti ve bulantı oluyordu.Kilom nedeni ile kapalı ameliyat olmayacağım söylendi hep.Ama ameliyatım çok sorunsuz geçti.Midem çok rahat.Çok yersem şişkinlik oluyor.Onun dışında sorun kalmadı.Teşekkür ederim.
68, Mersin
İnci Yorulmazer
Uzun zamandır yanmalar göğüste ağrılar vardı.Hangi yemeği yesem çok şikayetim vardı.Hele yemek yeyip yatarsam çok kötü oluyordum.Midem balon gibi şişiyordu.Çok şükür ameliyattan sonra yanma işi kesinlikle bitti.İyi çiğneyerek yemeyi öğrendim.Doktor hocama çok çok teşekkürler ediyorum.Allah onu ve onun gibi yetişmiş insanlarımızı başımızdan eksik etmesin. Hergün her yemekte dua ediyorum.
56, Kocaeli
Sabri Dönmez
Ameliyat önce yanma ve şişkinlik yutarken takılma sorunlarım vardı.Uzun süre ilaçlarla diyetle çabaladım ama hep tekrar etti.Dr.Levent beyle ameliyat kararı vereli ve ameliyat olalı 6 ay oldu.Yemek yerken sonrası nasıl olacak diye düşünmemek harika.Teşekkür ederim.
34, İstanbul
Pelin Batmaz
Ameliyattan önce yanma ve ekşime sorunu ilaç almadığım sürece hayatımın bir parçası haline gelmişti.Artık yemek istemez hale gelmiştim.İştahsızlık başlamıştı.İlaç almaktan da çok sıkılmıştım.Levent beyin ameliyatı sonrasında ekşime ,yanma ,iştahsızlık tarih oldu.Ne istersem yiyebiliyorum .İyi çiğnemeyi öğrendim.
32, Gebze
Çağrı Erol
Daha önce sabahları ağzımda birikmiş yoğun bir tortu ile uyanıyordum.Yemeklerden sonra şişkinlik ,yemek borusunda yemek kokusu geri geliyor hissi oluyordu.Geğirme isteğim oluyordu.Ağzımda kötü bir tat oluyordu.Ameliyat sonrası ağzımdaki kötü tat hemen geçti.yemeklerden sonraki geri gelme hissi yok oldu.Geğirme ihtiyacı duymuyorum.İyi çiğnediğim sürece mide yakınmam hiç kalmadı.
39, İstanbul
Aytaç Özdemir
Ameliyat öncesinde mide bulantılarım oluyordu.6 ayda bir kriz şeklinde göğüste sıkışma midemde ağrılar oluyordu.Reflüm oluyordu,yanma dışında bazen yediklerim geri geliyordu.Ameliyattan sonra reflüm yok oldu.Yanma ve geri gelme tamamen bitti.Az ve sık yediğim süre içinde acıkma dışında sorun olmadı.
43, İstanbul
Müzeyyen Tilki
Uzun süredir reflüm var.Yediğim içtiğim ne olursa bir süre sonra acı ekşi yukarı gelirdi.Yatarken geceleri ağzıma su gelirdi.Midemde çok şişkinlik olur ,geğirme olurdu.Ameliyattan sonra acı su gelmesi bir gün sonra bitmişti.Mucize gibi.Ağrım hiç kalmadı.Hızlı yersem bana kendini hatırlatıyor ama o da daha iyi.Ellerinize sağlık ,teşekkür ederim.
32, İstanbul
Mustafa Şen
Önceleri göğüs kafesimde sırtımda yanma ,mide girişimde acıma ve şişkinlik hissediyordum.Ameliyat sonrası zararlı şeylerden bir süre daha uzak durdum ama şimdi herşeyi yiyorum.Başlarda yemek sonrası biraz gaz oluyordu.Şimdi o da yok.İyi çiğnemeye dikkat ediyorum ve çok rahatladım.Tüm emeği için Levent beye teşekkür ederim.
55, İstanbul
Nihal Bayar
Ameliyattan önce ne yesem ne içsem şişkinlik oluyordu.Midemde ekşime sırta bele vuran ağrı geğirme oluyordu.Kullandığım bir sürü ilaca rağmen yemek yemek istemez hale gelmiştim.Ameliyattan sonra yanma ekşime hiç kalmadı.Hızlı yürüyünce çabuk yorulma dışında çok iyiyim.Doktorum bana tüm süreçte çok destek oldu ve beni rahatlattı.Ellerine sağlık.Sağlıkla kalın.
50, İstanbul
Süheyla Han
Önceki şikayetlerim mide ağrısı, aşırı şişkinlikk ,asit ,hazımsızlık ve boğazda takılma hisi idi.İlaçlarla bir türlü çözememiştim.Cerrahi tedavi seçeneğini öğrenince araştırıp Levent beyi buldum.Ameliyattan sonra şikayetlerimin hiçbiri kalmadı,canım ne isterse yiyebiliyorum.Yemek yerken endişe duymamak harika bir duygu.Doktorum Sn.Levent beye ve ekibine çok ama çok teşekkür ederim.
47, Adapazarı
Nazan Cebeci
Yaklaşık 1 yıldır reflü şikayetlerim vardı.Doktorum Levent beyi buldu.Endoskopi sonrası bana anlattığı seçenekler içinde en çok kalıcı çözüm olan kalapalı ameliyatı istedim.Hayat boyu ilaç kullanmak istemedim.Ameliyat sonrası şikayetler bitti, üstelik iyileşme süreci de beklediğimden çok daha çabuk oldu.Dr.Levent bey ve ekibine teşekkür ederim.
32, İstanbul
Cem Tamtı
Yanmalar, ekşimeler, geri gelmeler hepsi bitti.Boğazımı hissetmiyorum.Hatta kırmızı şarap bile içebiliyorum.Çok Çok teşekkürler
30, İstanbul
Esin Tomurcuk Karabelen
Ameliyat öncesi ağzımda acı bir tat olurdu,yemeklerden sonra rahatsızlık hissederdim.Yemeklerime çok dikkat etmem gerekiyordu.Çünkü meyve bile yesem kötü etkilenebiliyordum.Şişkinlik yanma olabiliyordu.Ameliyattan sonraki 3-4 hafta yemek yeme şeklimin ne kadar yanlış olduğunu farkettim.Meğer yemekleri çiğnemeden ve hızlı hızlı yiyormuşum.Şimdi istediğim herşeyi yiyebiliyorum hemde iyi çiğneyerek yavaş yediğim için daha sağlıklı yemek yiyorum.Ağzımdaki acı tat yok oldu.Ameliyat olduğum için çok memnunum.Levent beye ve ekibine çok teşekkür ederim.
34, İstanbul
Merve Güler Gül
Reflü ile yaşamayı öğrenmem gerektiğini söylediklerinden birçok şeyi yapamaz ve yiyemez durumda idim.Sürekli ilaç alma durumunda kalıyordum.Gastroskopi sonrasında mide fıtığı olduğu anlaşıldı.Ameliyata karar verdik ve düşündüğümden çok daha kolay bir süreç oldu.Hayatımın değiştiğini hissediyorum.Çok daha fazla şey yiyebiliyor ve rahatsızlık hissetmiyorum.Yatınca sorunum olmuyor.Sesim düzeldi.Ellerinize sağlık.Çok teşekkür ederim
54, İstanbul
Nuran Yakın
Ameliyattan önce midede göğüste yanma ,sabahları ses kısıklığı ve gıcık öksürüğü oluyordu.Yemeklerden sonra yanma ve öksürük çok rahatsız ediyordu.Önceleri ilaç rahatlattı ama bir türlü hastalık bitmedi.Levent beyin ameliyatından sonra tüm şikayetlerimden kurtuldum.Çok memnunum.Çok teşekkür ederim.
0, İstanbul
Kemal Deniz Meriç
Uzun bir süredir yemeklerden sonra aşırı şişkinlik, hazımsızlık,gaz yakınmalarım oluyordu.2005 de yapılan endoskopide reflü dendi ama ilaç dışında tedavi önerilmedi.Uzun süre aralıklı ilaç kullandım.Yakınmam geçmedi.Levent beyin tetkikleri sonunda mide fıtığına bağlı reflü hastalığı olduğu anlaşıldı.Ameliyattan sonra mide ağrılarım gibi şişkinlik ve yanmalarımda tamamen yok oldu.Yaşam kalitem çok farklı.Teşekkürler.
54, İstanbul
R. Bilek Günenç
Ameliyattan önce çok uzun süredir yanma, ekşime ve yediğim gıdaların boğazıma kadar gelmesi oluyordu.Yıllarca ilaçlarla geçiştirdim ama hep sürdü.Gittiğim tüm doktorlar ilaç ve diet dışında çözüm önermemişlerdi.Ameliyattan sonra yanma, ekşime, geri gelme hepsi geçti.Daha önce yemeye çekindiğim tüm gıdaları yiyebiliyorum.Beni sağlığıma kavuşturan Sn.Levent bey ve yardımcılarına çok teşekkür ederim.Minnetlerimi sunuyorum.
54, Gemlik
Selami Tansel
Mide fıtığı ameliyatım öncesinde ağzıma acı su gelirdi sonrasında da sırtıma vuran ağrı nedeni ile çok rahatsız olurdum.Ağzıma gelen su hemen, sırt ağrım ise bir ay içinde tamamen bitti.Eskisine göre çok rahatladım.Yaşam kalitem genel olarak iyileşti.Teşekkür ederim.
34, İstanbul
Zehra Geçtürk
Ameliyattan önce çok fazla yanma ,şişkinlik ve geğirme başlamıştı.İlaç almakla geçiyordu ama ilaçların yan etkilerini hissediyordum.Sürekli ilaç kullanma gerekliliği beni çok endişelendiriyordu.Levent beyle görüştükten sonra cerrahi seçenek olduğunu öğrendim.Artık ameliyat sonrası yakınmalarım hiç kalmadı.İlaç kullanmaktan kurtuldum.İstediğimi yiyebiliyorum.Doktoruma ,ekipteki hemşirelere çok teşekkür ederim.
33, Kocaeli
Pelin Batmaz
Midemde ve göğsümdeki yanma hissi nedeni ile başvurmuştum.Daha önce ameliyat olan bir arkadaşımın önerisi ile geldim.Tetkiklerde mide fıtığı ve reflü çıktı.İlaç kullanmaktan yorulduğum için ve Levent beyinde reflüde çok başarılı olduğunu bildiğimden ameliyata karar verdim.Yanmam ve hatta reflüden olduğunu bilmediğim takılma hissim tamamen yok oldu.Bu arada yavaş yemekten kilo da verdim.Teşekkür eder, başarılarınızın devamını dilerim.
54, İstanbul
Ahmet Cemil Doğan
Levent beye reflü sorunum nedeni ile 6 ay önce başvurmuştum.O dönemde yaşam kalitemi olumsuz yönde etkileyen ve yemek borumda hücrelerde deformasyon yapan ciddi bir hastalığım vardı.Midemde, göğsümde yanma ve şişkinlik oluyordu.Ameliyattan sonra 1. ayda yakınmalarım azaldı sonrasında ise tamamen yok oldu.Yalnız değiştirmediğim kötü bir alışkanlık olan çok hızlı yeme durumunda biraz şişkinlik hissediyorum.Bunu da değiştirmeye çalışıyorum.Tüm bu süreçte desteğini ve bilgilendirmesini eksik etmeyen Levent beye ve ekibine çok teşekkür ederim.
39, İstanbul
Serhan Tuncel
Uzun süredir yanma ekşime şikayetlerim var.Yeni Zelanda da yaşadığım için GP hep ilaç verirdi ve diyet yapardım. Şikayetler geçmeyince internet araştırmasında Dr.Levent Eminoğlunu buldum.Geçen yaz izne geldiğimde tetkikler yapıldı ve ameliyat oldum.Yıllardır çaresi yok dedikleri şikayetler geçti gitti.Yavaş yemeyi öğrendim.Çok rahatım.Dr.Eminoğluna ve ekibine şükranlarımı sunarım.
54, Yeni Zelanda
Suat Gürleyen
Kendimi bildim bileli mide sorunlarım vardı.Yanma, acı su gelmesi oluyordu.Yıllar içinde ara ara doktorlara gittim hep ilaç ve diyet verdiler ama bir türlü geçmedi.Su içsem yanar hale geldiğinden yeniden doktora gitmek istedim.Reflü ameliyatını duymuş ve artık ister haldeyken araştırıp Levent beyin laparoskopi ameliyatlarını öğrendim.Kendisi ile görüştüm ve ihtiyacım olduğunu kendisi de onaylayınca ameliyat oldum. İlk günlerdeki ufak şikayetlerimden sonra artık ' mide sorunum ' kalmadı.Tamamen hayatımdan silinmiş vaziyette. Öncelikle cerrahım Levent beye bu yönteme verdiği emek ve bana yardımları için çok teşekkür ederim.
46, Çanakkale
Ekrem Ayral
Yaklaşık 1 yıl önceki halimde geceleri uyku uyuyamaz ve istediğimi yiyemez halde idim.Eşimin araştırmaları sayesinde Levent beyle tanıştım.Testler sonrası artık kalıcı tedavi istediğimi söyledim ve ameliyata karar verdik.Ameliyat sonrası geceleri rahat uyuyorum ,tek yastıkla yatıyorum .Ne mide ekşimesi nede yanma kaldı.Yemek borumda Baret vardı mide fıtığım vardı.Kapalı ameliyat sonrası sağlığıma kavuştum.Yaptıkları herşey için Levent beye ve ekibine teşekkür ederim.
39, İstanbul
Tayfun Kızıl
Yemeklerden sonra şişkinlik ,bulantı ve kusma hissi ile başladı.Daha sonra ses kısıklığı ve boğazda temizleme hissi ve gıcık öksürüğü eklendi.Acı ,baharat ve çukulata yoğun rahatsızlık yapıyordu.Levent beye ilk muayene olduğumda ilaç kullanabileceğimi ancak yakınmaların kalıcı tedavisi olmayacağını söylemişti.Ameliyattan korktuğum için bir yıl daha ilaç kullandım ama hem yan etkiler başladı hem de ilacı bırakamaz hale geldim.Sonunda karar verip ameliyatımı oldum.Beklediğimden çok daha rahat bir süreç yaşadım .Şimdi artık yakınmalarım yok denecek kadar az.Hala çukulata ve acı yerken birşey olacak gibi geliyor.Ama yiyip rahatsız olmayınca şaşırıyorum.Çok başarılı bir ameliyat olduğunu düşünüyorum.Levent beye teşekkür ederim.
32, Ankara
Tülin Yılmaz
Daha önceleri mideme ilgili çok sorun hissediyordum.Yemekten sonra kusma ,mide krampı,asitin yükselmesi,boğazda ağrı şişlik oluyordu.Çok yediğimde kalbime baskı çarpıntı hissediyordum. Şimdi ameliyat sonrası kendimi çok çok çok iyi hissediyorum.Yavaş yediğimde hiçbir sorunm kalmadı.Dr.Levent Eminoğlu ve ekibine çok teşekkür ederim.
25, İstanbul
Deniz Kılınç
Yıllardır Kadıköy Şifanın ve Levent beyin hastasıyım.Uzun süre midemde yanma gıcık öksürüğü ,yemek sonrası şişkinlik ve geğirme yakınmalarım vardı.İlaçlar rahatlatıyor ama yine oluyordu.En sonunda ameliyata karar verdik.Levent beyin her aşamada ki bilgilendirmesi beni çok rahat ettirdi.Emin ellerde hissettim.Şimdi artık midemle ilgili hiç yakınmam yok. Herşey için Levent beye ve ekibine teşekkür ediyorum.
38, İstanbul
Ebru Dileroğlu
Ameliyat olmadan önce mide bulantısı,midede yanma ,yediklerimin geri gelmesi,buna bağlı olarak yemek sonraları halsizleşme ve baş dönmesi gibi yakınmalarım olmaya başlamıştı.Bana ilaç dışı çözüm olmadığı ve bununla yaşamam gerektiği söylendi.İnsanın birçok yiyeceğe istekle bakıp yiyememesi çok kötü bir duygu ve bu duygu ile aylarca savaştım.Birşey yediğimde yine midem yanacak gece uyuyamayacağım düşüncesi ile herşeyden elimi ayağımı çektim.Akşam yediklerim gece ağzıma geliyordu.Midem hiçbirşeyi hazmetmiyor zannediyordum.Boğazımda zımparalanmış gibi his vardı.Yutkunmak istemiyordum.Uzun süre araştırdıktan sonra Levent beyi buldum.Tetkikler sonucunda mide fıtığına bağlı olduğunu öğrendim ve ameliyata karar verdik.Hayatım tamamen değişti.Şu an hiç bulantım yok.Yanmam tamamen geçti,yemek yemek ve sonrasında rahatsız olmamak harika bir duygu.Hastalığımı unuttum.İlaçlar olmadan çok özgürüm.Yenide doğmuş gibi hissediyorum. Her istediğimi aşırıya kaçmadan yiyebiliyorum.Bütün bunları Levent beye borçluyum.İyi ki varsınız.Herşey için teşekkür ederim.
33, Çanakkale
Funda Özran
Uzun süredir mide yakınmaları ile boğuşuyorum.Ameliyattan önce ne düzgün yemek yiyebiliyor ne de asitli herhangi birşey tüketebiliyordum.Levent beyin ameliyatından sonra terleme,göğüste baskı,sırta vuran ağrı,yemek borumda yanma gibi şikayetlerimin hiçbiri kalmadı.Tekrar eski yaşam kaliteme kavuştum.İstediğimi yiyebiliyorum.Ellerine sağlık Levent Bey.
36, İstanbul
Ferhat Türkel
Ameliyat öncesinde göğsümde şiddetli ağrılarımm başlamıştı.Son zamada kardiyoloğa göründüm.Geğirme yemeklerin boğazıma çıkması,acı su gelmesi,durumu söz konusu idi.Şiddetli öksürük oluyordu.Bazen öksürürken kusuyordum.Yutkunma sorunu oluyordu.Ameliyattan sonra yanma ,ağzıma acı su gelmesi ve kusma hemen yok oldu.Öksürük zaman aldı ,azalarak düzeldi.Hızlı yemez ve iyi çiğnersem hiçbir sorunum olmuyor.Yaşam kalitemin iyileştiğini hissediyorum.
29, İstanbul
Esra Düzen
Daha önceki şikayetlerim şiddetli mide yanması iağrı ,gecelerikusma hissi öksürük son zamanlarda kusma ve ciddi şişkinlikti.Ameliyat sonrası yakınmalarımın tama yakını hemen yok oldu.2. ay kontrolünde ise reflüyle ilgili hiç yakınmam kalmadı.Midemi unuttuğumu farkettim.Dr.Levent beyin verdiği güven ve maharetli elleri için ve tüm hastane ekibine teşekkür ederim.Tüm reflüsü olan arkadaşlarıma tavsiye edeceğimi bilmenizi isterim.
41, Kocaeli
Hakan Demiröz
Ameliyattan önce midemde yanma ağzıma acı ekşi sıvı gelmesi ve birçok gıdalardan sonra yanma ve rahatsızlık korkusu ile istediğim herşeyi yiyemiyordum.Ameliyat sonrasında artık hiçbir korku ve endişe duymadan rahatlıkla istediklerimi yiyorum.Yediklerimin keyfine varıyorum.Elinize sağlık, dert görmeyin,teşekkür ederim.
50, İstanbul
İhsan Dönmez
Sıklıkla mide yanması ağızda asitli su ve sıvı gelmesi oluyordu.Bu şikayetler çoğunlukla sabah kalktığımda oluyordu.Ameliyat sonrası 2 haftalık süreçte dahi önceden yaşadığım şikayetler yok oldu.Kaliteli bir yaşama kavuştum.
48, Çanakkale
Faruk Tayfun Keresteci
Mide yanmaları ,gıcık öksürüğü ve bulantı şikayetleri ile geldim.Kontrol ve testler sonucunda halk dilinde mide fıtığı diye geçen mide kapakçık sorunum olduğunu öğrendim.Ve bunu akabinde Dr.Levent Eminoğlu tarafından başarılı bir ameliyat geçirdim.Ameliyat sonrası yanma bulantı ve gıcık öksüğü tamamen bitti.Hızlı yersem şişkinlik olması dışında hazım sorunum hiç yok.Tekrar teşekkür ederim.
29, İstanbul
Ece Acaroğlu
Ameliyat öncesi sık sık karın ağrısı karın şişliği mide yanması ,öksürük şikayetlerim oluyordu.Karınn ağrısı ile karnım çok şişiyordu ve bu beni çok rahatsız ediyordu.Bu şikayetlere Levent beye muayene oldum.Safra kesemde sorun çıkmadı.Endoskopi ve diğer testlerde mide fıtığına bağlı yüksek asit kaçışı saptandı ve ameliyat önerildi.Hemen ameliyat oldum .İyiki de olmuşum.Ne mide yanmam ne şişliğim kaldı.Ameliyat sonrası 2. aydayım ve eskiye oranla tamamen iyileştim diyebilirim.Tüm Kadıköy Şifa personeline,benimle yakından ilgilenen hemşirelere ve özelliklede doktorum Levent beye çok ama çok teşekkür ederim.
43, İstanbul
Canan Mete
Tedavi öncesinde hazım ile ilgili sorunlar yaşıyordum.Yaklaşık 1.5 yıl süren bir tedavi sürecinde yemek borumda oluşan Baret oluşumunun ablasyonu ile yakılması söz konusu oldu.Bu süreçte yediklerimi kısıtladığım ve Pantpas aldığım için sorun olmuyordu.Ancak uzun süre bu ilacın kullanılmasının sorunlara yol açtığı belirtiliyordu. Levent beye 2011 Ocakta başvurduğumda endoskopi yapıldı.Büyük bir mide fıtığına bağlı kronik reflü olduğunu anlattı ve ameliyata karar verdik.Ameliyattan bu yana hazım sorunlarımın ortadan kalktığını,geceleri ağzıma acı su gelme olayının tamamen bittiğini gözlemliyorum. Son derece sorunsuz ve sonrasında uzun süreli şikayetlerimi ortadan kaldıran önemli bir ameliyat geçirdim.Önce Levent beye sonrada emeği geçen herkese çok çok teşekkür etmek isterim.
59, Ankara
Şerif Yıldırım Tolay
Ameliyattan önce mide yanması ,mide gazı,reflü ve yutma zorluğu vardı.Tekneye çıkarken, dalarken zorlanıyordum.Ameliyat sonrası hepsi geçti, hiçbir şikayetim yok.İyiki Dr.Leventi bulmuşum ve İstanbula gelmişim diyorum.
56, Marmaris
Atıl Yalkut,Balıkadam ,sualtı rehberi
Ameliyattan önce göğsümde yanma ve sonrasında ağrı başlamıştı.Özellikle yağlı yada acı yediğimde ızdırap oluyordu.Haziranda ki ameliyat sonrası yanmam tamamen geçti.Teşekkür ederim herkese.
47, Gaziantep
Mustafa Pehlivan
Ameliyat öncesi kusma ve karın ağrısı geğirme şikayetlerim vardı.Adanada endoskopide fıtık çıkmıştı ama ameliyat önerilmedi.Uzun süre sonra Dr.Levent beye ulaştım.Şikayetlerimi dile getirdim.Endoskopi yapıldı,bunun beraberinde reflüyü takip etmek için kapsül yerleştirildi.Değerler yüksek çıkınca Levent bey ameliyata karar verdi.Ameliyat sonrası reflüyü ve midemi unuttum artık.Tüm şikayetlerim ortadan kalkmıştır.
48, Adana
Fatma Karakoyun
Önceleri uzun süre midemde göğsümde yanma ,şişkinlik ve zaman zaman mide öz suyunun ağzıma gelmesi yakınmalarım oluyordu.İlaç (proton pompası inhibitörleri ve asit gidericiler) kullanmadan gün geçmiyordu.Ameliyattan sonra yanma ve mide suyunun geri gelmesi tümüyle kesildi.Yaklaşık 7-8 yıldır kullandığım ilaçları artık hiç almıyorum.Talcid bile gerekmiyor.Ellerinize sağlık ,teşekkür ederim.
38, İstanbul
İsmail Arda Odabaşı
Yaklaşık 5 aydır birtürlü geçmeyen öksürük nedeni ile hastanenein Göğüs hastalıkları bölümüne başvurmuştum.Yapılan testler sonucunda reflü olduğu anlaşıldı ve Dr.Levent beye yönlendirildim.Endoskopi ve diğer testler sonucunda mide fıtığına bağlı reflü nedeni ile ameliyat oldum.Geçirdiğim Nissen ameliyatı sayesinde artık hiç öksürmüyorum.Yavaş ve iyi çiğneyerek yemeyi öğrendiğim için bir türlü veremediğim kilolarımı verdim.Dr.Levent beye ve ekibine teşekkür ediyor,çalışmalarında başarılar diliyorum.
48, Gebze
Ömer Örtel
Ameliyat öncesinde özelliklede son 2-3 ay sabahları bulantı ve ağızda acı tat oluyordu.Duyduğum rahatsızlık artık bazı sabahlar işe gitme isteğimi bile yok ediyordu.Sesim kısılıyordu.Bugün ameliyat sonrası 2. ayım.Şu ana kadar ameliyat öncesindeki şikayetlerin hiçbiri kalmadı.Dr.Levent beye,ekibine teşekkür ederim.
42, İstanbul
Cenk Bastıyalı
Mide ameliyatımdan önce mide ağrısı ve yanması ,bulantı ,aşırı geğirme ve hatta bazen kusmalarım oluyordu.Uzun süre ve birçok endoskopi ve ilacın sonunda ameliyat oldum.2 ay sonraki kontrolde hiçbir şikayetim kalmadı.Yanmam ve geğirtim olmadan toplum içinde rahatlıkla yemek yiyebiliyorum.Levent beye çok ama çok teşekkür ederim.Mide rahatsızlığı olan Türk arkadaşlarıma kesinlikle Leventbeyi ve Kadıköy Şifayı özgüven duygusu ile öneriyorum.
33, Londra
Esra Darumlu
Yıllarca midemde yanma ağrı bulantı şikayeti çektim.Doktorum endoskopi çekilmesi lazım dedi.Eşime de mide kelepçesi takıp kilo vermesini sağlayan ve mide şikayetlerinden kurtaran Levent beye geldim.Endoskopiden sonra sevgili Levent hocamız ameliyatla sorunu çözüleceğini anlattı.Ameliyatımı olduktan sonra midemi unuttum.Sağlıklı yemek yeme alışkanlığı kazandım.Bana sağlığımı geri kazandıran doktorum sevgili Levent beye teşekkür ederim.
48, Ankara
Ayşe Özaltın
Bundan 2.5 ay önce mide şikayetlerim için başvurmuştum.Midemde göğsümde yanma vardı.Öksürdükten,hapşurduktan sonra midem bulanıyordu.Yemek sonrası midemde taş var hissi oluyordu.Sabahları kalktığımda boğazımda yanma hissediyordum.Acı yağlı yediğimde strese girdiğimde bunlar daha da artıyordu.Levent beyin tetkikleri sonunda mide kapağımda sorun saptandı.Doktorumun detaylı açıklamaları ile ameliyat gerektiğini anladım ve hemen karar verip kısa sürede ameliyatımı oldum.Güzel bir ameliyattan sonra kısa sürede normal hayatıma döndüm.3. gün işteydim.Yakınmalarım nerdeyse tamamen yok oldu.Yaşam kalitemin artığını hissediyorum.Herşey için Levent beye ,değerli ekibine teşekkür ederim.
32, Tekirdağ
Dilara Demirsoy
Öksürük,yanma midemdekilerin bazen boğazıma kadar gelmesi yakınmalarım vardı.Ameliyattn sonra bu şikayetlerin hiçbirisi kalmadı.Bu ameliyattan gerçekten memnunum.Levent beye ,ekibine teşekkür ederim.
40, İstanbul
Mehmet Öztekin,Yönetmen
Ameliyat öncesinde yanma ,ağrı,ağızda acı bir tat,ağız kokusu gibi yakınmalarım vardı.Yediğim herşeyden sonra sürekli geğirti olyordu.ve ilaçlada kalıcı olrak geçmiyordu.Ameliyat sonrasında hiçbir şikayetim kalmadı.Sadece başlarda eskisi gibi çiğnemeden hızlı yeyince sıkıntım oldu ama şimdi geçti.Sağlıklı yemeyi öğrendim.Doktorum sayın Levent Eminoğlu na sonsuz teşekkürlerimi sunarım.
27, İzmir
Zeynep Ezgi Çakmak
Temmuz 2001 itibarı ile midede yanma ,şişkinlik ,doymama ile başlayan süreçAğustos sonuda yemek borumda yanma baskı hissi ile uykumun bozulmasına neden oldu.Yutarken takılma hissi şişkinlik boğazıma kadar baskı oldu.Ekimde olduğum mide fıtığı ve reflü ameliyatından sonra tüm şikayetlerim hastaneden eve gittiğim gün bitmişti.2 ay içinde yavaş yemeyi öğrendiğim için 10 kilo verdim.Şu anda normal porsiyonda yememe rağmen hiç şikayetim kalmadı.Ameliyatımı yapan ve beni tüm süreçte destekleyen Dr.Levent beye teşekkür ederim.
37, İstanbul
Berkay Meker
Yıllardır reflü ile uğraşıyorum.Holladada 3 defa endoskopi oldum her seferinde reflü dediler ve ilaç verdiler.diyete de uydum ama geçmedi.Bana cerrahiden hiç bahsetmediler.İlaç kullan yediğine dikkat et ,dik yat ve bunula yaşamayı öğren dediler.İyiki Levent beye İstanbula gemişim.Ameliyattan sonra 3 ay oldu ilaç almıyorum.Yanmalarım ve geğirtiler geçti.Doktoruma teşekkür ederim.
39, Amsterdam
Pınar Kaya
Ameliyattan önce bulantı,boğazda takılma hissi,yutkunma zorluğu ses kısıklığı oluyordu.İlaç sektöründe çalışmama rağmen bir türlü geçmedi.Endoskopi sonrası mide fıtığına bağlı olduğu için geçmediği anlaşıldı.Ameliyattan önce çekindim.İnternetten ve tanıdığım hekimlerden araştırdım.Sonuç hep aynı çıktı: mide fıtığı ise ameliyat ,ameliyat ise de Dr.Levent Eminoğlu .Levent beye ameliyat olalı 1.5 ay oldu ve iyilşeme dönemini yaşıyorum.Mide bulantım bitti,boğazda takılma hissi yok oldu.Katıları dikkatli ve iyi çiğniyerek yiyorum.Ameliyat öncesinde ve sonrasında bana bütün aşamaları detaylı ve sabırla anlatan sonrasında da her sıkıntımda yardımcı olan doktorum Levent Eminoğluna teşekkürlerimi iletirim.
33, Kocaeli
Sema AK
Ameliyat öncesi bulantı ,rahatsız edici yemek sonrası sürekli bir geğirti ve eğildikçe öne kusacakmış gibi oluyordu.Ameliyattan sonra kusma hissi yok.rahatça eğiliyorum.Bulantı çok azaldı.Az ve sık yersem çok daha rahatım.Kilo verdim.
32, istanbul
Ebru Paşaoğlu
Reflü,istifra ve yıllarca süren yanmalarla geldiğim Dr.Levent beyle verdiğimiz ameliyat kararından sonra bu şikayetlerimden en sonunda kurtuldum.İstediğimi yer hale geldim.Yemek yeme düzenimi kazandım.Dr.Levent Eminoğlu ve kıymetli ekibine,Kadıköy Şifa hastanesine çok çok teşekkür ederim.
46, istanbul
Stamata Seyisoğlu
Ameliyat öncesi çok fazla mide yanması, yemek sonrası şişkinlik sürekli geğirme hissi ve sonunda oluşan öksürük çok ciddi anlamda günlük yaşantımı çok kötü etkiliyordu. Özellikle yanma ve öksürük çok ciddi anlamda üst seviyede idi. Ameliyat sonrası tüm şikayetlerimden kurtuldum. Artık her şeyi yiyebiliyorum ve biliyorum. Kısıtlamalardan kurtuldum. İkinci baharımı yaşıyorum diyebilirim. Her şey için teşekkür ederim.
33, İstanbul
Murat Ayrılar
Yıllardır mide sorunlarıyla uğraşıyordum ve ilaç kullanmaktan sıkılmıştım. Ameliyata korkarak girdim; fakat sorunlarımdan artık kurtuldum. Keşke bu ameliyata daha önce cesaret edebilseymişim.
49, Ev Hanımı
Figen Tuna
Eylül 2009'da reflü ameliyatı oldum. Daha önce yanmalar ve ağız kokusu çoktu. Gıcık öksürüğü oluyordu. İlaç da geçici rahatlama yapıyordu. Ameliyat sonrası çok rahatım. 1 yıl sonra ilaç kullanmıyorum. Hayat kalitem çok yükseldi. Doktorum Levent beye çok teşekkür ediyorum. Bundan sonraki zamalarda daha iyi olmayı umuyorum. Herkese teşekkür ediyorum.
28, Sigortacı
Bahar Olağan Sülükpınar
Ameliyat öncesi yaşam kalitemi bozan reflü şikayetlerimden beni kurtardığı için Op. Dr. Levent Eminoğlu ve Kadıköy Şifa çalışanlarına teşekkür ederim.
31, Bankacı
Nilüfer Ayşe Çınar
Reflü ameliyatımdan önce mide ağrım ve yanma çoktu. Ekşime oluyordu. Geceleri tek yastıkla uyuyamıyordum. Boğazımda yanma ve yemek sonraları şişkinlik oluyordu. Ameliyat sonrası bunların hepsi geçti diyebilirim. Teşekkür ediyorum.
43, Genel Müdür
Meltem Yiğit
Ameliyat öncesi midemde yanma ve kaynama vardı. Öksürük ve ağzıma acı sıvı gelmesiyle beraber ağız kokusu oluşuyordu. Ameliyat sonrasında hiçbir rahatsızlığım kalmadı. Öncelikle Dr. Levent Eminoğlu'na ve Şifa Hastanesi personeline çok teşekkür ediyorum. Gösterilen yakın ilgiden ve bilgilendirilmekten çok memnun kaldım. Şimdi keşke Levent Bey'le daha önce tanışsaydım diyorum. Tekrar sevgi ve saygılarımı iletiyorum.
38, Yönetici
Rıdvan Müldür
10 yıldır devam eden mide kaynaması ve yanma şikayetlerim vardı. Son aylarda rahat edebilmek için çok fazla ilaç kullanmak zorunda kalıyordum. Levent Bey'in reflü ameliyatından sonra tüm yakınmalarımdan kurtuldum. Ameliyattan beri hiç ilaç kullanmıyorum. Çok başarılı bir tedavi.
38, İstanbul
Tolga Gürşen
Ameliyattan önce yanma ağrı ve yediklerimin sürekli ağzıma gelmesi şeklinde yoğun yakınmam vardı. Ameliyattan sonra tüm bu yakınmalarım ortadan kalktı. Göğsümdeki baskı ve pek çok yiyeceği yiyememe sorunumdan kurtuldum. Teşekkürler.
35, İstanbul
Ayşe Yılmaz
Uzun süredir yanmalarla şişkinlikle ve öksürükle yaşamaya öyle alışmıştım ki Ameliyat sonrası kendimi yeniden yaşamaya başlamış gibi hissediyorum.Doktorum Levent Eminoğlu ve ekibine sonsuz teşekkürler.
59, Ev Hanımı
Canan Akyol
Mide yanması ekşime ağrılarım oluyordu.Yanma ve ekşime tamamen yok oldu.Ağız kokusu ve kuru öksürük kayboldu.Hızlı yersem şişlik dışında hiçbir sorun kalmadı. Levent beyi tanıdığıma çok memnunum.
67, Emekli
Ahmet Can
3 yıldan beri mide ilaçları kullanıyordum. Midemde ve yemek borumda yanma hissi, sabahları ise bulantım vardı. Ameliyattan sonra bulantı azalarak bir ay kadar sürdü; fakat şimdi hiç bir şikayetim kalmadı ve artık hiç ilaç kullanmıyorum. İlgi ve alakanız için teşekkürler.
24, Sigortacı
Onur Kuyumcu
Ameliyattan önce yanma kaynama şişkinlik geğirme yakınmalarım çok fazla idi.Şimdi 2 ay sonrasında her şeyi yiyip içebiliyorum ve hiç şikayetim olmuyor.Dr.Levent beye ve ekibine teşekkür ederim.
37, İstanbul
Nilgün Gürsoy
Temmuz 2011 itibarı ile midemde yanma, şişkinlik, doymama hissi ile başlayan süreç Ağustos sonu yemek borumda yanma, göğsümde baskı hissi ve gece uykumun bozulmasına neden oldu. Özellikle bazı besinlerde yutma güçlüğü,takılma nefes darlığı sıkıntıları çektim. Dr. Levent Bey'in testleri sonrasında 7 Ekim'de mide fıtığı ve reflü ameliyatı oldum. Hastaneden çıktığımda tüm şikayetlerim geçmişti. 1 hafta yumuşak ve sulu şeyler yedim yavaş yemeyi öğrendim. Geçen 2 ayda hem yavaş yiyerek 10 kiloya yakın kilo verdim hem de tüm reflü şikayetlerim geçti. Şu anda normal porsiyonda yemeğimi yiyorum ve hiç sorun hissetmiyorum. Tüm kontrol ve tedavi süreci için doktorum Levent Bey'e ve ekibine çok teşekkür ederim.
34, İstanbul
Berkay Meker
Uzun süredir yanmalarla şişkinlikle ve öksürükle yaşamaya öyle alışmıştım ki Ameliyat sonrası kendimi yeniden yaşamaya başlamış gibi hissediyorum.Doktorum Levent Eminoğlu ve ekibine sonsuz teşekkürler.
59, Ev Hanımı
Canan Akyol
Ameliyattan önce midemde ve göğsümdeki yanma sebebiyle korkarak yemek yiyordum. Uyku düzenim bozulmuştu ve ağız kokumu geçiremez olmuştum. Şükürler olsun 2 ay içinde bunların hepsinden kurtuldum. Dr. Levent Eminoğlu ve ekibine çok teşekkürler, iyi çalışmalar.
38, İstanbul
Dinçer Metin
Tedavim öncesi mide yanması, şişkinlik, boğazda yanma ve neticesinde aftlar ve yaralar oluşuyordu. Ameliyatımdan sonra mide yanmam kesildi.şişkinlik sona erdi, boğazım normale döndü. Yardımlarınız ve uzmanlığınız için teşekkür ederim.
29, İstanbul
Eda Arın
Ameliyat öncesinde midemde yanma, ağza acı su gelmesi ,gece yatınca boğazımda tıkanma ve öksürük atakları yaşıyordum.Sabahları öksürük oluyordu hep.Ameliyat sonrası yanma geri gelme ve öksürük o hafta içinde yok oldu.Yavaş yemeye alışmam zor oldu ama çok yararını gördüm.Hem sindirimim düzeldi hem de bu arada kilo da verdim.Dr.Levent beye teşekkür ederim.
-, -
-